Maraşlı Dizisi 11 Ocak’ta Atv’de Başlıyor – Bu Dizi Tutar

67

Atv’nin yeni dizisi “Maraşlı” 11 Ocak 2021 saat 20:00’da atv ekranlarında başlıyor. Peki “Maraşlı”  dizisi ne anlatıyor?

Atv’nin en iyi yaptığı şeylerden birisi kendi açımdan söylemek olursa gerçek anlamda bizim seveceğimiz iyi dizilere ev sahipliği yapmak. Az önce Youtube’de fragmanına denk geldiğim “Maraşlı” diziside bunlardan birisi olduğunu hemen farkettirdi. Nedir bu diye baktım ve 3-4 tane fragmanını ard arda seyrettim. İçimde bir sevinç oluştu bu pandemi döneminde severek seyredebiliceğim, gelecek bölümünü merakla bekleyebileceğim yeni bir diziyi görünce.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Maraşlı Dizisinde oyuncu kadrosu şöyle. Başrollerde Maraşlı rolünde Burak Deniz, Mahur rolünde Alina Boz var. Yazın bir kenara bu ikili 2021 senesinde çok ses getirir. Diğer oyuncular ise Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar şeklinde.

Maraşlı Dizisi Ne Anlatıyor?

Fragmanlardan ve fragman açıklamalarından gördüğüm kadarıyla Özel Kuvvetlerden ayrılmış, eski bir asker olan Maraşlı kendi halinde bir dükkan açar. Hayatına bir şekilde devam etmeye çalışan Maraşlı’nın geçmişi acılarla doludur. Kızı vurulmuş bir babadır kendisi. Kızının tekrar eski sağlığına kavuşması tek dileğidir.

Birde Mahur diye bir kız var. Fotoraf çeken kendi halinde ve birazda zengin. Birgün boş bir fabrikada fotoraf çekerken istemeden bir cinayete şahit olur. Bu cinayetin fotoraflarını çeken Mahur farkedilir. Daha önce dükkanında tanıştığı Maraşlı ile yollarını tekrar bu olay kesiştirir. Maraşlı Mahur’u koruyuculuğunu üstlenir ve hepimiz için Maraşlı serüveni başlar.

Anladığım kadarıyla Atv’nin yeni dizisi “Maraşlı” çoğumuzun seveceği bir türden dizi. Özellikle evlere kapanmışken böyle bir dizi iyi gelecek. Diğer diziler hakkındaki tahminlerimi bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy