Doğal Astım Çözümü – Elma Sirkesi

10

Elma sirkesi şeklinde doğal bir astım rahatlaması sağlanır. “Harika ilaç” olarak bilinen elma sirkesi, eski çağlardan beri hastalıkları iyileştirmek için kullanılmaktadır. Uzun ömürlülüğü desteklemek de dahil olmak üzere çeşitli sağlık yararlarına yardımcı olmak ve teşvik etmek için kullanılmıştır! Ve astım hastasıysanız, düzenli olarak almak daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Her gün sadece bir kaşık alın ve beraberinde gelen tüm sağlık faydalarından yararlanacaksınız. Tadı beğenmezseniz, kaşığı ağzınızın arkasına, damak tadınızın ötesine koyabilir ve hemen yutabilirsiniz. Aksi takdirde tadı gizlemek için bir bardak su ve biraz limonla karıştırabilirsiniz. Genellikle birkaç gün sonra tadına alışırsınız ve hatta edindiğiniz tadın tadını çıkarmaya bile başlayabilirsiniz.

Almanın bir başka yolu da biraz ısıtmak ve biraz balla almaktır. Mikrodalgada değil, ocağın üzerinde ısıttığınızdan emin olun, çünkü bu, onun moleküler yapısını değiştirecek ve etkinliğini kaybetmesine neden olacaktır. Fazla ısıtmayın, biraz balla biraz ısıtın ve daha hoş bir hale getirin. Bu, boğazınızı ve bronşiyal bölgenizi yatıştırır ve astıma eşlik eden kötü öksürüklere neden olan boğaz tahrişini önler.

Bunu düzenli olarak alarak, sağlığınızın büyük ölçüde iyileştiğini göreceksiniz. Astım krizinin başladığını hissettiğinizde, suyla karıştırılmış bir çorba kaşığı alın ve yavaşça yudumlayın. Hırıltıların önemli ölçüde azaldığını göreceksiniz. Durmazsa, bir bardak daha su ile bir kaşık daha alın ve derin nefes alın. Elma sirkesi, burun akıntısı, sinüs, aşırı mukus oluşumu ve sulu gözler gibi semptomların giderilmesine yardımcı olabilecek güçlü bir potasyum kaynağı içerir. Solunum yolunuzu temizleyeceğini göreceksiniz.

Ancak, astımın nedenini ortadan kaldıramazsanız, doğal astım tedavileri ancak sizin için çok şey yapabilir. Strese bağlı işle ilgili astım ise, uzun vadede alternatif işler bulmanız gerekebilir. O kadar çok insan astımdan muzdariptir ki, toplum için oldukça endişe verici bir hastalık haline gelmektedir. Bunu durdurmak için önleyici tedbirler almalıyız.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy